Wysyp gwiazd spotka fanów rocka w III edycji Impact Festival, który odbędzie się 11 i 12 czerwca w Łodzi. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół Black Sabbath, natomiast drugiego – Aerosmith.

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników muzyki ciężkiej. Występ na Atlas Arenie jest ostatnią częścią trasy koncertowej grupy Black Sabbath, która promuje swój najnowszy album „13”. Członkowie zespołu są w doskonałej formie. Liczono na powrót tych gigantów muzyki, jednak nikt nie spodziewał się, że okaże się on tak spektakularny.

Po 20 latach od ostatniego koncertu w Polsce, wystąpi grupa Aerosmith. Od premiery ich ostatniego krążka – „Music From Another Dimension!” – mija dokładnie rok. Zespół udowodnił, że jest w stanie wciąż rodzić przeboje, a gdy tylko Steven Tyler pojawia się na scenie, zawstydza młodszych kolegów energią. Utwór „Legendary Child” pochodzi z ostatniego albumu Aerosmith.

Impact Festival debiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku. W zeszłych edycjach pojawili się między innymi: Red Hot Chilli Peppers, Rammstein, Slayer, Behemot, Thirty Seconds To Mars.

Podziel się

Skomentuj